UAB „GeoLTD“ - yra specializuota matavimo paslaugų įmonė, vykdanti nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, 3D lazerinio skenavimo, fotogrametrijos darbus.

Sekame naujausias matavimo technologijų tendencijas, todėl galime pasiūlyti inovatyvius sprendimus.

Ilgametė patirtis, aukštos kvalifikacijos specialistai ir patikimi partneriai yra tvirtas Jūsų sėkmės garantas!

Įmonės vizija – patikimas, inovatyvus partneris bei lyderiaujanti įmonė atliekamų funkcijų ir teikiamų paslaugų srityje, plečianti paslaugų apimtis prisitaikydama prie dinamiškų rinkos poreikių.

Įmonės misija – užtikrinti efektyvų valstybės deleguotų funkcijų atlikimą ir kompetentingai teikti paslaugas žemėtvarkos darbų, žemės reformos, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, melioracijos darbų vykdymo, informacinių sistemų, kartografijos ir kitose susijusiose srityse.

Vertybės – Sąžiningumas, profesionalumas, efektyvumas ir tikslumas.

Kodėl verta rinktis mus?

Konkurencingos kainos
Mūsų tikslas dirbti taip, kad savo klientams pasiūlytume protingiausią kainą už kokybišką ir operatyvų darbą.
Darbo kokybė
Darbus atlieka aukštąjį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotus matininkų ir geodezininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai. Darbuotojų kvalifikacija nuolat keliama ir jų darbai tikrinami ir kontroliuojami. Darbai atliekami laikantis Lietuvoje galiojančių teisės aktų ir normų.
Operatyvus darbų atlikimas
Darbai atliekami operatyviai ir laiku, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Didelė ir profesionali komanda esant poreikiui užtikrina galimybę pradėti vykdyti užsakymą ar matavimus jau tą pačią dieną.

Reikalinga Konsultacija? Mes visada pasiruošę padėti.

Sekite mus

Slėpti Rodyti Į viršų
Kraunasi